KONST / Litografier / Färglitografi 8715731
nr 871 5731
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Ulf Greder (f. 1949), The White Swan, onumrerad, motivet: 90x75
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 januari 2014
kl 19:43:00
1.000 kr
900 kr